

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 1430m³/h |
| Series | RadiCal |
| Width | 250 (Dia.)mm |
| Depth | 99mm |
| Dimensions | 250 (Dia.) x 99mm |
| Fan Speed | 2510rpm |
| Bearing Type | Ball |
| Better World Claim | Saves energy |
| IP Rating | IP54 |
| Better World Product | Yes |
| Commutation Type | Electronic |
| Direction of Curve | Backward |
RG160-28/14N
D2E146-HT59-02
RER101-36/12NHH
G2E108-AA01-50
RG160-28/14NU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00