

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 28m³/h |
| Series | RL 48 |
| Height | 75.5mm |
| Width | 75.2mm |
| Depth | 27mm |
| Dimensions | 75.5 x 75.2 x 27mm |
| Fan Speed | 4400rpm |
| Noise Level | 57dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 67.1 x 45.7mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 45.7mm |
| Vertical Hole Spacing | 67.1mm |
9W2TM24P4G001
QLZ06/2400A74-3030LH-170
D3G133-BF05-14
G2E140-NS38-01
RG125-19/12N
9W2TM48P4G001
9W2TJ48P0H001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00