

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 1300m³/h |
| Series | RadiCal |
| Width | 220 (Dia.)mm |
| Depth | 99mm |
| Dimensions | 225 (Dia.) 99mm |
| Fan Speed | 2860rpm |
| Bearing Type | Ball |
| Commutation Type | Electronic |
| IP Rating | IP54 |
| Better World Claim | Saves energy |
| Direction of Curve | Backward |
| Better World Product | Yes |
RER101-36/12NHH
9BMB24P2H01
9W2TM48P4H001
D3G133-BF05-14
R3G133-RA01-03
D2E133-AM47-23
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00