

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Blower Type | Blower |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 33cfm |
| Height | 95.87mm |
| Depth | 33mm |
| Fan Speed | 4000rpm |
| Noise Level | 56dB(A) |
| Bearing Type | Ball |
| Maximum Current | 780mA |
| Static Pressure | 1.1in/H2O |
| Commutation Type | Brushless |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
| Sensor Type | Tachometer, Temperature |
| Mounting Hole Diameter | 4.5mm |
FW2451-A1051C2AL
RG90-18/14N
R3G133-RA01-03
RL90-18/14N
9BMB24P2H01
RG160-28/56S
RL90-18/12N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00