

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 975m³/h |
| Series | RadiCal |
| Width | 190 (Dia.)mm |
| Depth | 91mm |
| Dimensions | 190 (Dia.) x 91mm |
| Fan Speed | 4120rpm |
| Bearing Type | Ball |
| Better World Product | Yes |
| Direction of Curve | Backward |
| Better World Claim | Saves energy |
| Commutation Type | Electronic |
| IP Rating | IP54 |
D2E146-HT59-02
9ADTU23P0G001
9W2TJ48P0H001
9BMC12P2G001
D3G133-BF05-14
U97EM-024KK-3
RG90-18/14N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00