

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 308m³/h |
| Series | RG 160 NTD |
| Height | 220mm |
| Width | 220mm |
| Depth | 56mm |
| Dimensions | 220 x 220 x 56mm |
| Fan Speed | 4200rpm |
| Noise Level | 75dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 203 x 203mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting Hole Diameter | 5.3mm |
| Horizontal Hole Spacing | 203mm |
| Vertical Hole Spacing | 203mm |
D2E097-BI56-50
G4E180-GS11-01
D2E133-AM47-23
G3G146-FK07-02
RER101-36/14NHH
R3G220-RD53-03
REF100-11/12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00