

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Blower Type | Blower |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 1.6L/s |
| Series | TF037C |
| Height | 50.5mm |
| Width | 40.4mm |
| Depth | 54mm |
| Dimensions | 40.4 x 50.5 x 54mm |
| Fan Speed | 40000rpm |
| Noise Level | 67dB(A) |
| Bearing Type | Ball |
| Direction of Curve | Forward |
| Commutation Type | Brushless |
| Static Pressure | 4000Pa |
| Maximum Current | 1.2A |
| Termination Type | Header |
| Special Features | Long Life Due to Aerodynamic Bearings without Heat Dependence, Resin in Full Compliance with UL94 V0 |
| Inlet Diameter | 18mm |
| Outlet Diameter | 17mm |
RL90-18/14N
G4E180-GS11-01
R1G133-AA17-02
PF75302B1-1B00U-A99
G2E120-AR77-01
RG160-28/14N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00