

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
N/MS3108B18-1P
UT001823SH6
TV06RW-13-35PN(W52)
62GB-56T12-10PN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00