

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A-20-27P
MS3106E18-12P
PT01E-12-3S(SR)(072)
PT06E-10-6S(SR)
PT06E1412PSR
TV06RW-11-35SA(W52)
D38999/24ZF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00