

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Brass |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24WA35SN
D38999/24ZB35PN
KPT02E14-12P
MS3106A-24-28P
2M80100907ZNU1337PA
PT06A-14-19S
D38999/26MG11SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00