

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
62GB-12E16-26SN
D38999/26WG11PN
M83723/75W1212N
MS3476W12-3S
PT02E-14-19P(072)
97B-3100A10SL-3S
D38999/24KC04PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00