

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UT0W |
| Housing Material | Zinc |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | No |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Shell Plating | Nickel |
KPT02E10-6S
PT06A-16-8P(SR)
PT06E-16-26P(SR)(072)
KPT06F14-19S
M83723/95W1212N
D38999/20WG11PN
62GB-57A10-06SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00