

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Brass |
TV06RW-15-35PN(W52)
PT06A-12-3S
D38999/20ZD35PN
2M80100726M66SA
PT06E-12-8P(SR)
97B-3106A22-14S-HD
62GB-56T18-32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00