

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3476W12-10S-LC
MS3106A-10SL-3P
KPT02E14-12S
62GB-51T10-06PN
TV06RW1198P
97B-3100A22-22S
MS3102A18-11P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00