

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CM |
| Housing Material | Polyamide |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Polyamide |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
62GB-51T14-15PN
D38999/24ZF35PN
85102E84P50
TV06ZN-15-35SA
SCE2-ZN-06K07-10ASN
2M80500307NF1119SA
PT06E-18-11S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00