

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TV06RW1335P
MS3106E18-12P
D38999/24WE35PN
45106EC83AP50
D38999/24KE8PN
MS3106A-20-29P
TV06RW-15-35PA(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00