

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
VG96912D18-35PB
M39029/57-358
62GB-56TG14-02SN(044)
PT06A-10-6P
D38999/20FG11SN
MS3106A-16S-1S
MS3471L14-19SW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00