

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/26ZA35SN
62GB-57A08-04PN
62GB-12E14-05SN
D38999/20WA98SN
85106RC106P50
M83723/74W24616
85106EC2255S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00