

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/24FD35SN
62GB-57A10-07SN
N/MS3106B20-27P
D38999/24ZE35SN
UT0W71626SH6
62GB-51T10-07SN
D38999/26ZC98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00