

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
PT06E-14-19P(SR)
932451100 CM 02 E 14S-6 P
62GB-12E10-06PN
VG95328M16-26PN
PT02E-10-6S(072)
D38999/26FA35SN
62GB-56TG14-04SN(044)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00