

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
62GB-56T14-05PN
KPT02E14-12S
D38999/26WF35PN
PT06A-12-3P(SR)
UT0W01419SH6
62GB-56T14-04PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00