

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V , 700.0 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Threaded |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | C90 |
| Housing Material | Aluminium Alloy, Polymer |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT02E-18-32S(072)
2M80101107M813SA
62GB-57A10-02SN
D38999/20FC35SN
62GB-56T10-06PN
MS3102A-14S-2S
932451100 CM 02 E 14S-6 P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00