

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-56T14-05PN
TV06ZN-11-98SN
N/MS3102A20-29P
62GB-56T12-10SN
PT06E-16-26S(SR)
UTS6JC12E8P
PT02E-20-41P(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00