

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
62GB-50T14-05SN
PT02A-14-19P
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
85106EC83AS50
UTS6JC10E7S
85102E106P50
M83723/77W2255N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00