

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
97B-3100A28-21S
MS3476L10-6S-LC
SCE2-ZN-76A07-10ASN-001
TVP00RW-15-35SA(W52)
C90-3106F10SL-4S
85102E1419P50
D38999/24WA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00