

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
D38999/20WB98SN
PT02E-12-3S
N/MS3101B16S-1P
PT06E-18-32S(SR)(072)
62GB-12E10-07PN
MS3102E16S-8P
N/MS3102A22-23S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00