

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 500 V dc |
| Shell Size | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | 20GB-WM |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT02E-14-5S(072)
N/MS3102A22-23S
97B-3100A18-1P
85106EC2041S50
MS3106A-20-27P
97B-3106A22-19P-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00