

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
MS3476W18-8S
62GB-12E16-26SN
PT06A-14-5S(SR)
62GB-56T12-14PN
97-3108B-10SL-4S
97B-3106A10SL-4P-HD
D38999/26FC35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00