

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
KPT02E18-32P
MS3102A-18-1S
D38999/20FA98SN
PT06E-12-8S(SR)
PT02E-14-19P(072)
D38999/20FE6SN
M83723/97S803N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00