

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Colour | Black |
85106EC2255S50
D38999/26ZE35PN
D38999/24WA35PN
D38999/20FA35PN
97B-3100A22-22S
N/MS3102A14S-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00