

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E22-14SW
MS3476L10-6S
2M80100716NF813SA
PT02E-12-10S(072)
85106J1626S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00