

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
PT06A-10-6P
MS3102E18-8PZ
PT02E-10-6P(072)
85106J1832S50
M83723/75W803N
62GB-12E18-32PN
97B-3100A22-14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00