

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
PT01A-10-6P
D38999/20KE35PN
MS3102A-18-1P
TV06ZN-09-98PN
CA02COM-E20A48P-B
MS3106A18-11PX
8LT7C09Z98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00