

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
MS3106A-14S-6P
PT02E-14-19S(072)
D38999/24ZF35PN
M83723/77W2461N
MS3102A-24-28S
VG96912D16-35PN
SCE2-ZN-06K08-19SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00