

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97-3106A-18-8P(621)
VG95234G-28-21SN
2M80500302M1226SA
M83723/75W2028N
MS3106E14S-1P
62GB-16F14-19SN
D38999/20WF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00