

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5.0A |
| Shell Size | 7 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Quick Connect |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Polymer |
| Series | Twist & Lock |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-12E12-08PN
62GB-16F10-06SN
D38999/26ZB35SN
MS3475W10-6S
SCE2-ZN-76A07-10ASN-001
D38999/26FF35SN
62GB-12E10-06PN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00