

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
PT06A-10-6P
MS3106A-24-28P
TV07RW-13-35PN(W52)
D38999/20KA35SN
M83723/78W2255N
KPT02E16-26S
85107R123P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00