

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | CA-COM |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-56T14-02PB
N/MS3106B22-23P
ABCIRPSE06T2214SV0N
PT02E-20-41P(072)
VG95234G-28-21SN
D38999/24FB35PN
62GB-12E14-19SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00