

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
M83723/96W2212N
MS3106A20-27PW
62GB-12E16-26SN
N/MS3106B24-28S
932845100 CM 02 E 20-7 P
62GB-12E10-06PN(416)
C90-3106F10SL-4S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00