

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Brass |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW-11-35SA(W52)
62GB-12E20-41PN
62GB-12E12-03PN
N/MS3102A14S-2P
SCE2-B-76A07-12SN-001
MS3475W12-10P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00