

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
MS3475W12-3S
2M80500307NF910SA
TV07RW1135S
62GB-16J10-06SN
M39029/4-110
62GB-50T12-03SY
D38999/26ZC98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00