

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 08 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8TA |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Black |
TV06RW-11-35PN(W52)
PT06A-10-6S
D38999/24WB98SN
D38999/26FB2PN
85102E1412P50
SCE2-ZN-06K07-12SN
PT06E-16-26S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00