

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CM |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
62GB-12E18-02PN
MS3102E24-28P
62GB-56T18-32PN
D38999/26WB2PN
62GB-16F12-08PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00