

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 15 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/26JF35PN
MS3102A-14S-2S
D38999/20ZD19SN
D38999/26ZF32PN
85136RG106S50
932451100 CM 02 E 14S-6 P
62LC-16F14-12PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00