

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Colour | Olive |
D38999/26ZC35SN
PT06A-10-6P(SR)
D38999/24ZC35SN
62LC-12E10-07SN(771)
PT02E-14-19P(072)
SCE2-ZN-76A07-10ASN-001
D38999/20FB2SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00