

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
D38999/20ZF35PN
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
PT06E-14-5S(SR)(072)
MS3102A-28-21S
451 06EC 1419P 50
N/MS3106B14S-2S
97B-3106A22-22P-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00