

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/26FC35PN
PT02E-12-10S(072)
SCE2-ZN-06K06-07SN
LJT07RT0998P014
MS3102E28-6S
M83723/75W2041N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00