

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
VG95234M-20A9SN
PT02E-14-19P(072)(072)
MS3106A-28-21P
MS3106E18-12S
KPT06F16-26S
D38999/20ZF35SN
N/MS3101B20-15S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00