

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
97B-3100A22-2S
N/MS3102A22-23S
SCE2-ZN-76A07-14SN-002
MS3476W18-8S-LC
62GB-12E14-04SN
62GB-12E10-07PN(416)
D38999/26ZF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00