

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Strain Relief | Yes |
45106A106PPG50
D38999/20ZA35SN
PT02A-14-12S
D38999/20ZF35SN
PT06E-18-11S(SR)(072)
PT01E-12-8P(SR)(072)
MS3476W18-8S-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00